O NAS

Nieco historii

Firma MASTERTRANS powstała na początku 2003 r. jako spółka prywatna z polskim kapitałem. Na początku swojej działalności zajmowaliśmy się wyłącznie handlem hurtowym materiałami do produkcji mebli.

W trakcie upływu czasu potrzeby i wymagania naszych klientów wzrastały, co spowodowało że zaczęliśmy spoglądać w kierunku rozszerzenia oferowanego naszym odbiorcom asortymentu.

Pierwszą inwestycją było wybudowanie nowej hali oraz uruchomienie w niej produkcji frontów MDF, oklejanych folią PVC. Następnie wybudowanie nowoczesnej hali magazynowej o powierzchni ok. 1000 m².

Oferowane programy produkcji wychodzą naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów a materiały stosowane w cyklu produkcyjnym pochodzą od najlepszych i renomowanych producentów.

Dostarczamy artykuły i usługi dla przemysłu meblarskiego w kraju i za granicą. Współpracujemy z największymi producentami płyt meblowych oraz materiałów drewnopochodnych w kraju oraz z Europy zachodniej.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony oraz zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!!!!

Teraźniejszość

Obecnie MASTERTRANS to nowoczesne przedsiębiorstwo zatrudniające około 40 osób, specjalizujące się w produkcji elementów meblowych, działalności usługowej dla fabryk mebli w postaci rozkroju i formatowania płyt oraz handlu hurtowym materiałami do produkcji mebli.

Standardowym działaniem firmy staje się poszukiwanie nowych rozwiązań technicznych i jakościowych oraz wdrażanie nowych technologii które pojawiają się w branży.

Naszymi atutami są wysokiej klasy produkty o estetycznym wyglądzie, profesjonalna i fachowa obsługa oraz sprawny i wyszkolony personel.